SADIK GRUBU'NUN TERCİHİ MAN TGX 18.430 BLUE LION

SADIK GRUBU'NUN TERCİHİ MAN TGX 18.430 BLUE LION

SADIK GRUBU’NUN TERCİHİ “MAN TGX 18.430 BLUE LION” OLDU

 

Faaliyet alanı Denizli, Uşak, İzmir ve İstanbul olan, bünyesinde 5 şirket ve bir tarım işletmeciliği bulunan Sadık Grubu yeni araç yatırımlarında güven duydukları bir marka olan ‘MAN’ ve Lokman Koçaslan Otomotiv’i tercih etti. Sadık grubu’nun satın aldığı 3 adet MAN TGX 18.430 4X2 BL-SA ADR BLUE LION araçlarının teslimatı sonrası ziyaret gerçekleştirildi.

 

Sadece Lokman Koçaslan Otomotiv için sınırlı sayıda ve özel rengi ile taşımacılık sektörünün ustalarına sunulan araçlar, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda OYDER (Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği) Başkanı olan Turgay Mersin ve ekibinden tam not aldı.

 

Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras, Sadık Grubu’nun Denizli ofisinde Sadık Petrol Ticari Yakıtlar Genel Müdürü Sn. Ediz Ermenek ve Perakende Satışlar Müdürü Sn. Volkan Yığ‘ı ziyaret ederek kendilerine plaket taktim etti.

 

Plaket takdiminde konuşan Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras,

 

“ Sınırlı sayıda özel olarak sadece Lokman Koçaslan Otomotiv için üretilen MAN TGX 18.430 4X2 BL-SA ADR BLUE LION araçlarını tercih eden Sadık Gruba’na teşekkür ederek, öncü teknolojisi ve üstün performansı ile her zaman farkını ortaya koyan MAN araçlarının yeni nesil jenerasyonu, düşük yakıt tüketimi ile güven ve kaliteyi ilke edinen Sadık Grubu’na yeni araçlarının hayırlı olmasını dilerim” dedi ve şöyle devam etti MAN TGX aracımız, “International Truck of the Year 2021 – Yılın Kamyonu” ödülüne layık görüldü. Kalitesi, modern teknik donanımı ve sıfırdan yeniden tasarlanan kabin konseptiyle öne çıkan MAN TGX, sahip olduğu teknolojik yeniliklerin yanı sıra konfor, güvenlik, sürdürülebilirlik, yakıt tüketimi, ekolojik ayak izi ve yaşam boyu maliyet kriterleri ile rakiplerini geride bıraktı dedi ve MAN olarak, bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, geleceğe yönelik tamamen yenilenmiş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimizin yaşam boyu iş ortağı olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.