pakcs logo

PAKCS; 2021 tarihinde, İzmir Kemalpaşa’da 8.000 m² kapalı, 3.000 m² açık olmak üzere toplam 11.000 m² alanda yüksek üretim kapasiteli yeni bir fabrikada ticari hayatına başladı. Lokman Koçaslan Otomotiv’in sektördeki engin deneyimini arkasına alarak yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir üretim anlayışı ile yük taşımacılığı alanında çözüm üretme görevini edinen PAKCS, kapaklı damper ve çift katlı oto taşıyıcı üretiminde piyasa standartlarının üzerinde bir kalite ve dayanıklılık ile üretim yapmayı hedeflemektedir.

PAKCS; sektörün ihtiyacını karşılamak, yenilikleri takip etmek ve üretim kapasitesini genişletmek amacıyla yenilikçi, kullanıcı dostu ve verimliliği esas alan ürünler üretmeyi misyon edinmektedir. Bu amaç doğrultusunda, sektörün öncüsü olan TIRSAN ile işbirliği içerisindedir. TIRSAN şasi üzerine üretilen PAKCS kapaklı damper ile sektöründe güvenilen, beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışan, sorunlara çözüm üreten, kaliteli ürün ve hizmet sunan, öncü bir şirket olmayı görev edinmektedir.

PAKCS; çalışanlarının bilgi ve becerilerini sürekli eğitim faaliyetleri ile arttırmakta, günümüz teknolojisini yakından izlemekte olup sektördeki yenikleri yasal mevzuatlar doğrultusunda şekillendirerek yoluna devam etmektedir. 2022 için 250, 2023 için 1.000 adetlik toplam üretim adedine ulaşmayı planlayan PAKCS, bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.