DENEKS LOJİSTİK'İN TERCİHİ MAN OLDU

DENEKS LOJİSTİK'İN TERCİHİ MAN OLDU

DENEKS Lojistik, filosuna eklediği 10 adet yeni MAN TGX 18.470 LL SA çekicilerle Lokman Koçaslan Otomotiv ile uzun yıllara dayalı dostluğunu güçlendirerek devam ettiriyor.

2008 yılında taşımacılık alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan, taşımacılık sektöründe hem ulusal hem de uluslararası alanda başarılı işlere imza atan DENEKS Uluslararası Taşımacılık SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., yeni araç yatırımı ve filo genişletmesi kapsamında 10 adet MAN TGX 18.470 LL SA çekici satın aldı.

 

Denizli’de bulunan DENEKS Lojistik’te gerçekleşen teslimat törenine DENEKS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Soner Üstünsoy, Filo Müdürü Bülent Ünalan, Baş Şoför Mustafa Pekbaşoğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Koordinatörü Ataç Şeran, MAN Yetkili Satıcısı Lokman Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan ve Satış Direktörü Ümit Kilit katıldı.

 
 
 

“MAN ile filomuz daha güçlü.”

 
 
 

DENEKS Lojistik’in yüksek performans, kaliteli hizmet ve kesintisiz yolda olmak misyonunu edindiği vurgulayan DENEKS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Soner Üstünsoy, “DENEKS Lojistik olarak, kuruluş yılımız olan 2008’den beri müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak hizmet alanımızı ve filomuzu genişletmekteyiz. Bu bağlamda hizmet alanımızı genişletmek, ithalatçı ve ihracatçı firmaların ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı çözüm üretebilmek ve ülkemizin ekonomisine daha fazla katkı sağlayabilmek için sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü araçlar tercih etmemiz gerekiyor. Bu noktada gerçekleştirdiğimiz büyük operasyonlar sonucu 10 adet MAN TGX 18.470 LL SA yeni nesil çekici alarak filomuzu daha da güçlendirme kararı aldık. Tüm bu süreçte bizleri her daim destekleyen, satış anından satış sonrası hizmetlerine kadar her noktada yanımızda olan Lokman Koçaslan Otomotiv ile olan işbirliğimizden mutluluk duymaktayız.” dedi.

 

 

“Tercih sebebi olmak bizler için büyük gurur kaynağı.”

 

 

Lokman Koçaslan Otomotiv’in İzmir Kemalpaşa’da yeni kurulan satış ve servis lokasyonu ile hizmet verdiği bölgelerde müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi temel amaç edindiğinin altını çizen Lokman Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, “Temel hedeflerimiz doğrultusunda İzmir ve çevre illerde yer alan müşterilerimizi memnun etmek amacı içerisindeyiz. Bu bağlamda Denizli’de bulunan ve uluslararası taşımacılıkta önde gelen firmalarından DENEKS Lojistik ile gerçekleştirdiğimiz ortaklığımız bizler için son derece kıymetli. DENEKS Lojistik ile ticarette de aynı şekilde devam etmekte olan ve geçmişe dayanan bu dostluğumuz, hem 10 adet MAN TGX 18.470 LL SA çekici alımları ile daha da perçinlenmiştir. Lokman Koçaslan Otomotiv olarak, alanında gelişime ve büyümeye açık tüm müşterilerimizin en büyük çözüm ve hizmet ortağı olmak en büyük hedefimizdir. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu alışverişte, DENEKS Lojistik firması da hem şirket olarak bizi, hem de MAN markası ile filosunu güçlendirmeyi tercih ettiğini göstermiştir. Müşteri memnuniyetini temel alan bizler için, her daim hizmet verdiğimiz bölgelerde tercih sebebi olmak büyük bir gurur kaynağıdır. Kendilerine bu yüzden teşekkür ediyor, araçlarımızın firmalarına hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.” diye konuştu.