SİNAN AKYILDIZ; “MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN ALDIKLARI HİZMETLERİ DEĞERLENDİRMELERİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

SİNAN AKYILDIZ; “MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN ALDIKLARI HİZMETLERİ DEĞERLENDİRMELERİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Merkezinde her zaman müşteri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile 2016 yılından itibaren kamyon, otobüs ve hafif ticari araçlarda dünyanın önde gelen firmalarından olan MAN markasının bayiliğini yapan Lokman Koçaslan Otomotiv mevcut müşteri memnuniyeti çıtasını daha da yükseltmek için ,müşteri beklenti ve isteklerine odaklanarak ,servislerinden hizmet alan müşterilerine anket uygulamalarına başlıyor. Bu konuyla ilgili olarak Lokman Koçaslan Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Sinan Akyıldız, anketlere katılım konusunun önemine dikkat çekti.

Müşteri Memnuniyet çıtasını sürekli yukarı çıkarmak için inovatif çalışmalar ,projeler üreten Lokman Koçaslan Otomotiv., servislerinde yapacağı ekstra memnuniyet anketleriyle de müşteri beklentilerini doğru anlayıp memnuniyet çıtasını daha da üstelere çıkarmayı hedefliyor.”Görüşlerinizi Önemsiyoruz” sloganıyla kendilerinden hizmet alan müşterilerinin ,aldıkları hizmeti değerlendirmelerini, beklenti ve önerilerini çok önemsediklerini,bunun kendilerine bir yol haritası oluşturduğunu ifade ede Akyıldız , Man Yetkili Servislerinin, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışını Bursa,İzmir,Eskişehir ve Balıkesir’ de bulunan 4 şubesinde başarıyla yerine getirdiklerini belirtti.

Lokman Koçaslan Otomotiv’in müşteri odaklı çalışan ve bu doğrultuda kendisini sürekli güncelleyen bir şirket olarak yüksek memnuniyet oranlarına sahip olduğunu vurgulayan Akyıldız, “Lokman Koçaslan Otomotiv olarak çıkış noktamızın en önemli mottosu, hep daha iyisini yapmak oldu. Genel bakış açımız da, ‘En iyi diye bir şey yoktur, hep daha iyisi vardır’ noktasından hareket etmekti. Temsil ettiğimiz markaların doğrularıyla kendi doğrularımızı birleştirmeye devam ederek, sektörün ihtiyaçlarına en uygun ve geçerli çözümleri bulan, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirketiz. Bu misyon ve değerlerimizle, kuruluş yılımızdan itibaren müşterilerimizin aldığı hizmetlerden memnun kalma düzeyini artırmak için çalışıyoruz. Bu düzeyi artırmak müşterilerimizin ihtiyacının giderilmesi ve isteğinin karşılanmasıyla mümkün olabiliyor. Bunun için ‘Müşteri her zaman haklıdır’ fikrini benimsedik. Tüm bu hizmet anlayışımızın temel taşlarından biri de, sürekli gelişim ilkemizdir. Lokman Koçaslan Otomotiv olarak Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İzmir’de bulunan bayilerimizde ürün kalitesi, fiyat, satış sonrası hizmetler, bulunabilirlik, güvenirlik, dijitalleşme, itibar yönetimi, müşterilerimizin beklentilerini anlamak, onların sorunlarını samimi bir ilgiyle ifade etmelerine olanak tanımak ve problemlerine çözümler bulmak için gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz. Aynı değerlerimiz ve hizmet anlayışımızla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.